הפקות וסדנאות

חיבור בקול - קהל שר

תארו לכם באמצע הכנס שלכם או האירוע, זמרת נכנסת ומבצעת שיר.

פה זה רק מתחיל, כעת היא מלמדת את הקהל לשיר את השיר בכמה קולות, ולבסוף כולם שרים בשירה אדירה שמרטיטה את הלבבות כך שהאירוע לכם לעולם לא ישכח! אז הזמרת היא אני והקהל הוא שלכם וזה נמצא במרחק שיחת טלפון אחת ממכם.

שיר חופה בשירה חיה

שיר החופה עליו חלמתם, בביצוע לייב מרגש ברגע הכי עוצמתי בערב שלכם. כניסה לחופה בליווי שירה ונגינה, בביצוע מקורי, חי ומרגש ברגע העוצמתי של הערב שלכם.

הכנה לשיר בר/בת מיצווה

הרגע המרגש בו הילד/ה רוצה לשיר מול הקהל שבא לחגוג אתכם, ואתם רוצים שיצא מושלם! בשביל זה אני פה!

תחת הדרכתי המיומנת נבחר את השיר המתאים, נעבד אותו לקול של הילד/ה, נלמד כיצד לעמוד מול קהל, הילד יעבור הדרכה קולית עד ההקלטות באולפן והכל בחוויה נעימה ומעצימה שלא תשכח!

הקול בתנועה - להקות ומקהלות

ניהול פרויקטים בתחום אומנויות הבמה, הכשרה והדרכה ווקאלית של חברי המקהלה / להקה בקול, שירה ותנועה, שילוב כוראוגרפיה, עמידה על במה, הקלטות אולפן והפקת מופעים.

שירה בלוויות אלטרנטיביות

להיפרד מאדם אהוב ולתת כבוד אחרון, בשירה חיה של המוזיקה שאהב, מאריות של אופרה ועד שירי ארץ ישראל היפה בשירה אינטימית ומרגשת המכבדת את המנוח ודרך חייו.

בסלון של אריאלה - מפגשי תרבות ושיר

אחת לחודש אני פותחת את הסלון לערב בוטיק אינטימי, שכולו מוקדש לתרבות: פעם זו הרצאה, פעם סדנא ופעם ערב של שירים ומוזיקה. מומלץ לעקוב בדף זה אחרי התאריכים של הערבים המיוחדים האלה ולהירשם מיד כי מספר המקומות מוגבל וההרשמה נסגרת במהירות.

הקלטת ג'ינגלים

רוצים להקליט ג'ינגל מקורי לעסק שלכם? שיר או פזמון שיהפוך לסימן היכר שלכם? הגעתם למקום הנכון! אני אכתוב, אלחין ואפיק עבורכם ג'ינגל ייחודי ומקצועי שיתנגן בפי כל הלקוחות שלכם. לפרטים צלצלו 052-2756719

פיתוח קול - הדרכה וצמיחה

הנסיון הרב אותו רכשתי במרוצת השנים על הבמות השונות, בשילוב הכשרה מקצועית נרחבת, מביא ליכולת ללמד ולהנחות מנעד רחב של סגנונות שירה : ממוסיקה עכשווית מודרנית ועד מחזות זמר ואופרה. מיועד לאומנים ואנשי מקצוע, זמרים, שחקנים, חזנים אוהבי שירה ומוסיקה וכישרונות צעירים.

הדרכה קולית ודיבור נכון

לימוד דיקציה, הנחיה לדיבור נכון עבור מורים ומרצים. הכנת ילדים לעמידה ושירה מול קהל. הכנה לאודישנים ופיתוח תחושת המסוגלות האישית. הכנה קולית ושירה להקלטות אולפן עבור חגיגת בר/בת המצווה

אני נמצאת במרחק שיחת טלפון אחת 052-2756719 או מייל: Ariela.Shahak@gmail.com

שלכם, אריאלה.

.